Мамина школа
ТЕЛЕФОН: +38 097 5594348
Наша місія

Ми знаємо, що запорука процвітання нашої країни лежить у людях, які живуть у ній. І ми хочемо бути творцями щасливого та здорового суспільства, де кожна людина знайшла своє покликання та виявив максимум своїх здібностей!
Адже перша цегла цього закладається ще внутрішньоутробно, коли здорова і щаслива мама носить під серцем свого малюка. Не менш важливими є і перші роки життя: те, скільки зможе реалізуватися здібностей і зумовить подальше життя людини.
Тому наша місія – це створення всіх умов для майбутніх батьків та їхніх малюків, де батьки та діти зможуть бути у безпеці, зміцнювати здоров'я, розвивати свої унікальні можливості та насолоджуватися щастям цього світу!
Школа раннього розвитку - це безпечний простір для малюка та його мами, створений щоб сприяти розкриттю всіх здібностей та талантів особистості, забезпечити здоров'я та психологічний комфорт.

Малюкам від 3 місяців до 1 року
Розвиваючі заняття з активацією нейронів. Масаж для немовлят. Музичні правопівкульні заняття.
Малечі від 1-2 років
10 блоків: Соціально-емоційний блок. Вивчення свого тіла. Дихальний Артикуляційний. Віршована гімнастика для пальців. Розвиток мислення. Сенсорний блок. Дрібна-крупна моторика. Вільна творчисть. Музичні правопівкульні заняття.
Діткам від 2-3 років
10 блоків: Соціально-емоційний блок. Вивчення свого тіла. Дихальний Артикуляційний. Віршована гімнастика для пальців. Розвиток мислення Сенсорний блок. Дрібна-крупна моторика. Вільна творчисть. Музичні правопівкульні заняття.
Мамина школа відкриває свої двері для всіх вагітних, щоб допомогти їм під час вагітності долати поганий настрій, відкидати всі страхи та тривоги, навчати майбутніх матусь поводженню з малюком, вміти піклуватися про своє здоров'я в цей період життя.

Лікар-терапевт, практикуюча акушерка та майстер з йоги допоможуть зберегти здоров'я майбутній мамі та малюку, підготувати тіло до пологів, скласти правильний раціон харчування.

Групові арт-терапевтичні заняття з музичним супроводом, які проводить психолог, будуть корисні не лише майбутнім мамам, а й їхнім малюкам, тому музика та звук маминого голосу дуже благотворно впливають на формування дитини.
Школа майбутніх батьків - це простір, де можна отримати всі відповіді на свої питання про заплановану вагітність і пологи, отримати практичні навички природних пологів, розібрати всі страхи та тривоги, пов'язані з запланованою вагітністю.


Кваліфіковані лікарі підготують план лабораторних досліджень для визначення стану вашого здоров'я перед плануванням вагітності. Навчать правильному харчуванню для здорового зачаття, необхідних добавках для здоров'я майбутнього малюка. Психолог допоможе зняти занепокоєння та тривоги, які можуть заважати сприятливому перебігу вагітності.

Групові арт-терапевтичні ігри у колі дружнього колективу допоможуть впоратися з напруженим очікуванням появи малюка на світ, визначити вашу готовність до батьківства та відповісти на питання, пов'язані з вашим родом.

Чому до нас?
Ви будете оточені колективом грамотних педагогів, лікарів, психологів, йога-майстрів, які мають досвід у своїй детальності, люблять свою роботу та раді допомогти з малюками
 • Корисні навички та знання
  Грудничковий масаж - це архі важливе заняття для вашого малюка!
  Це час спілкування з мамою, це стимуляція розвитку через дотик, зняття зайвого тонусу в м'язах немовляти, що несформувалися.
  Проводиться 1 раз на місяць (кожну другу середу місяця) з рекомендаціями для домашнього використання
  .
 • 4-6 діток у групі РР
  Ми проводимо заняття за методом японського доктора Макото Шичиди – метод правопівкульного розвитку для малюків від 3 місяців, які допомагають розвинути творчість, мислення, пам'ять з перших місяців життя новонародженого.
 • Цікаво
  Ми приготували для вас програму арт-занять з використанням звуків під час вагітності та для малюків від 3 місяців з використанням народних інструментів та можливостей свого голосу
 • Відкрита інформація
  Ми навчаємо та надаємо інформаційну підтримку для забезпечення природних пологів вдома або в медичній установі під керівництвом досвідченої акушерки
 • Підтримка
  Вам нададуть індивідуальний екологічний підхід у питаннях майбутнього материнства та раннього розвитку малюка, якщо вагітність, пологи чи перші роки життя новонародженого підуть з якимись особливостями.
 • Нові знайомства
  У нас ви можете подружитися з однодумцями - майбутніми мамами, де в безпечному, екологічному та добродушному просторі дізнаватиметеся всі секрети материнства
Куратори курсу
 • Олена Скрипка
  Лікар
 • Наташа
  Акушер
 • Катя
  Інструктор з йогі

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Ася
Чи можна після 35 років народити здорову дитину?
Олена (куратор курсу МБ):
Так, ми живемо у досить агресивному до здоров'я людини світі. Особливо це стосується людей у ​​мегаполісах, де екологічна обстановка залишає бажати кращого… Але це не перешкода в успішній вагітності і не складеться як проблема для розвитку вашого бажаного малюка, якщо ви правильно підготуєтеся до зачаття, дотримуватиметеся здорового способу життя при вагітності і займетесь здоров'ям та розвитком свого малюка буквально з перших місяців.
лідія
Я хвилююся, що не впораюся з доглядом за малюком спочатку. Чи можете ви допомогти мені в цьому?
Олена (куратор курсу МБ)
Так, ми навчаємо майбутніх мам з усіх питань догляду за новонародженим, особливостям грудного вигодовування, частим проблемам малюків перших днів життя. У дружній обстановці, безпечно і весело ви дізнаватиметеся всі тонкощі материнства і зможете поставити будь-які питання, що вас цікавлять.
 • Контакти
  Телефон: +38097 559 43 48

  МИ в telegram и instagram
 • Наша адреса
  Київська обл., с. Софіївська Борщагівка вул. Травнева 25
Записатися на консультацію або на пробне заняття
Натискаючи "Відправити запит", ви погоджуєтесь з політекою обробки персональних даних
Made on
Tilda